Ulusal katalogdaBişkek, Kırgızistan · Uluslararası üniversite
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi
Öğrenci erişimi açık
Adresi @manas.edu.kg ile biten üniversite e-postanla katılabilirsin; ogr. gibi öğrenci uzantıları da geçer.
- program
- 26
- fakülte ve birim
- 10
- doğrulanmış kulüp
- 0
- müfredat kapsamı
- %88
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi fakülte ve birimleri
10 birim- 7 bölüm
- 5 bölüm
- 4 bölüm
- 3 bölüm
- 2 bölüm
- 1 bölüm
- 1 bölüm
- 1 bölüm
2 birim daha gösterDaha az göster
- 1 bölüm
- 1 bölüm
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi bölümleri
Bütün bölümler (26)Lisans: 26 bölüm. Aşağıda en çok tercih planı olanlar.
Lisans 24
- Bilgisayar MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- Bitki KorumaZiraat Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- Çevre MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- Eğitim Bilimleri (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- Elektrik-Elektronik MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- Filoloji (İngiliz Dili ve Edebiyatı)Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · DİLDers planı
- Finans ve Bankacılıkİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- Gastronomi ve Mutfak SanatlarıTurizm Fakültesi · 4 yıl · SÖZDers planı
- Gazetecilikİletişim Fakültesi · 4 yıl · SÖZDers planı
- Gıda MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- Halkla İlişkiler ve Reklamcılıkİletişim Fakültesi · 4 yıl · SÖZDers planı
- İktisatİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- İşletmeİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- Kimya MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- MatematikFen Fakültesi · 4 yıl · SAYDers planı
- Mütercim-TercümanlıkEdebiyat Fakültesi · 4 yıl · Türkçe-Rusça · DİLDers planı
- Radyo, Televizyon ve Sinemaİletişim Fakültesi · 4 yıl · SÖZDers planı
- SosyolojiEdebiyat Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- TarihEdebiyat Fakültesi · 4 yıl · SÖZDers planı
- Turizm ve Otel İşletmeciliğiTurizm Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- TürkolojiEdebiyat Fakültesi · 4 yıl · SÖZDers planı
- Uluslararası İlişkilerİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · EADers planı
- VeterinerVeteriner Fakültesi · 5 yıl · SAYDers planı
- Filoloji (Kırgız Dili ve Edebiyatı)Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · DİL
Eogrenci'de Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi
Kampüs panosu
Ring, yemek, etkinlik ve duyurular; yalnız Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi öğrencilerinden.
Kulüpler
Kulüplere üye ol, açık rollere başvur, etkinliklere katıl.
Ders arşivi
Notlar ve çıkmışlar ders koduna ve döneme göre sıralı.
Mesajlar
Bölüm arkadaşlarınla birebir, kulüp ve ders sohbetleri.
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi öğrencisi misin?
Üniversite e-postanla doğrulan, passkey'ini oluştur. Kampüs panosu, kulüpler ve ders arşivi seni bekliyor; iki dakika sürer, şifre yok.
Diğer yurt dışı üniversiteleri
Yurt dışı üniversiteleri: tam liste- Azerbaycan Devlet Pedagoji ÜniversitesiBakü, Azerbaycan
- Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak ÜniversitesiTürkistan, Kazakistan
- Tiran New York ÜniversitesiTiran, Arnavutluk
- Uluslararası Balkan ÜniversitesiÜsküp, Makedonya
- Uluslararası Saraybosna ÜniversitesiSaraybosna , Bosna - Hersek