Kırklareli Üniversitesi kampüsü Ulusal katalogda
Fotoğraf: Kırklareli Üniversitesi · © Kırklareli Üniversitesi · kaynak gösterimli tanıtım kullanımı · kaynak

Kırklareli · Devlet üniversitesi

Kırklareli Üniversitesi

Öğrenci erişimi açık

Adresi @klu.edu.tr ile biten üniversite e-postanla katılabilirsin; ogr. gibi öğrenci uzantıları da geçer.

program
93
fakülte ve birim
18
doğrulanmış kulüp
0
müfredat kapsamı
%100

Kırklareli Üniversitesi fakülte ve birimleri

18 birim
  1. 12 bölüm
  2. 9 bölüm
  3. 9 bölüm
  4. 7 bölüm
  5. 7 bölüm
  6. 7 bölüm
  7. 7 bölüm
  8. 6 bölüm
10 birim daha gösterDaha az göster
  1. 5 bölüm
  2. 4 bölüm
  3. 4 bölüm
  4. 4 bölüm
  5. 3 bölüm
  6. 3 bölüm
  7. 1 bölüm
  8. 1 bölüm
  9. 1 bölüm
  10. 1 bölüm

Kırklareli Üniversitesi bölümleri

Bütün bölümler (81)

Lisans: 40 bölüm · Ön lisans: 41 bölüm. Aşağıda en çok tercih planı olanlar.

Lisans 9

Ön lisans 15

Eogrenci'de Kırklareli Üniversitesi

  • Kampüs panosu

    Ring, yemek, etkinlik ve duyurular; yalnız Kırklareli Üniversitesi öğrencilerinden.

  • Kulüpler

    Kulüplere üye ol, açık rollere başvur, etkinliklere katıl.

  • Ders arşivi

    Notlar ve çıkmışlar ders koduna ve döneme göre sıralı.

  • Mesajlar

    Bölüm arkadaşlarınla birebir, kulüp ve ders sohbetleri.

Kırklareli Üniversitesi öğrencisi misin?

Üniversite e-postanla doğrulan, passkey'ini oluştur. Kampüs panosu, kulüpler ve ders arşivi seni bekliyor; iki dakika sürer, şifre yok.

Kırklareli ÜniversitesiKırklareli · 93 program
Kampüse katıl