Koç Üniversitesi kampüsü Ulusal katalogda
Fotoğraf: Koç Üniversitesi · © Koç Üniversitesi · kaynak gösterimli tanıtım kullanımı · kaynak

İstanbul · Vakıf üniversitesi

Koç Üniversitesi

Öğrenci erişimi açık

Adresi @ku.edu.tr ile biten üniversite e-postanla katılabilirsin; ogr. gibi öğrenci uzantıları da geçer.

program
22
fakülte ve birim
7
doğrulanmış kulüp
0
müfredat kapsamı
%100

Koç Üniversitesi fakülte ve birimleri

7 birim
  1. 7 bölüm
  2. 5 bölüm
  3. 4 bölüm
  4. 3 bölüm
  5. 1 bölüm
  6. 1 bölüm
  7. 1 bölüm

Koç Üniversitesi bölümleri

Bütün bölümler (22)

Lisans: 22 bölüm. Aşağıda en çok tercih planı olanlar.

Lisans 22

  • Arkeoloji ve Sanat Tarihiİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SÖZ
    Ders planı
  • Bilgisayar MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Ekonomiİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · EA
    Ders planı
  • Elektrik-Elektronik MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Endüstri MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Felsefeİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · EA
    Ders planı
  • FizikFen Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • HemşirelikHemşirelik Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • HukukHukuk Fakültesi · 4 yıl · EA
    Ders planı
  • İşletmeİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · EA
    Ders planı
  • Karşılaştırmalı Edebiyatİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · DİL
    Ders planı
  • KimyaFen Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Kimya-Biyoloji MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Makine MühendisliğiMühendislik Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • MatematikFen Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Medya ve Görsel Sanatlarİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SÖZ
    Ders planı
  • Moleküler Biyoloji ve GenetikFen Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Psikolojiİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · EA
    Ders planı
  • Sosyolojiİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · EA
    Ders planı
  • Tarihİnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · SÖZ
    Ders planı
  • TıpTıp Fakültesi · 6 yıl · İngilizce · SAY
    Ders planı
  • Uluslararası İlişkilerİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi · 4 yıl · İngilizce · EA
    Ders planı

Eogrenci'de Koç Üniversitesi

  • Kampüs panosu

    Ring, yemek, etkinlik ve duyurular; yalnız Koç Üniversitesi öğrencilerinden.

  • Kulüpler

    Kulüplere üye ol, açık rollere başvur, etkinliklere katıl.

  • Ders arşivi

    Notlar ve çıkmışlar ders koduna ve döneme göre sıralı.

  • Mesajlar

    Bölüm arkadaşlarınla birebir, kulüp ve ders sohbetleri.

Koç Üniversitesi öğrencisi misin?

Üniversite e-postanla doğrulan, passkey'ini oluştur. Kampüs panosu, kulüpler ve ders arşivi seni bekliyor; iki dakika sürer, şifre yok.

İstanbul'daki diğer üniversiteler

İstanbul üniversitelerinin tamamı (58)

Diğer vakıf üniversiteleri

Vakıf üniversiteleri: tam liste

Bütün üniversiteler (A–Z)

Koç Üniversitesiİstanbul · 22 program
Kampüse katıl